IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

329

pregleda

Potreban biznis developer (partner - saradnik)

od PopArt Studio u Novi Sad
PopArt Studio je kompanija koja ima globalno poverenje i široku bazu klijenata. Angažovani smo u velikom broju projekata za razvoj veb aplikacija. PopArt Studio je u potrazi za biznis devloperom – partnerom. Ukoliko ste vešti u osmišljavanju novih prodajnih ideja i uspešno baratate posredovanjem između klijenata i agencija, te ste pristutni na tržištu, a zarad jačanja same kompanije, ovo je idealan oglas za vas.

Osoba na ovoj poziciji treba da poseduje organizacione veštine, kompetentnost vezanu za same usluge, kao i spretnost u prodaji kako bi pronalazila kreativne načine da predstavi naše usluge potencijalnim klijentima. Prethodno iskustvo u marketingu i prodaji su prednost.

POTREBNA ZNANJA I VEŠTINE

- Razvijene komunikacione i pregovaračke veštine
- Dobre organizacione sposobnosti i uspešno upravljanje vremenom
- Napredno poznavanje engleskog jezika ukoliko su klijenti van ovih prostora (nivo C1-C2 Evropskog okvira poznavanja jezika)
- Iskustvo u radu sa IT kompanijama
- Poznavanje procesa izrade web sajtova, web prodavnica, trendova u web dizajnu, brendiranju
- Veština prepoznavanja potencijalnih klijenata

TVOJA ZADUŽENJA

- Predstavljanje usluga (web i grafički dizajn, web programiranje, SEO, digitalni marketing)
- Promocija usluga firme uz kontinuirano pronalaženje novih klijenata
- Rad sa odeljenjima firme u cilju pospešenja strategija rasta
- Organizovanje i vođenje sastanaka sa postojećim i potencijalnim klijentima
- Briga o prodajnom postupku
- Istraživanje i praćenje tržišta i prepoznavanje potencijalnih klijenata

ŠTA NUDIMO

- Procentualna zarada shodna broju i vrednosti uspešno zaključenih projekata, bez limita
- Fleksibilnost u radu, samoorganizovanje vremena
- Autonomiju selekcije potencijalnih klijenata
- Rad sa ljudima iz različitih sfera poslovanja

KAKO DA SE PRIJAVITE

Prijave slati na mejl careers@popwebdesign.net.
Naslov mejla: Biznis developer
Samo će kandidati koji uđu u uži izbor biti kontaktirani.

Početak konkursa 18. oktobar 2019.
Završetak konkursa 25. oktobar 2019.

Očekujemo vaše prijave!

PopArt Studio d.o.o.
Objavljen od 18 Oct Pogledano 329 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju