IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

Ovaj posao je objavljen pre vise od 40 dana, mozda vise nije aktivan!

1019

pregleda

Grafički dizajner potreban inostranoj kompaniji

od kasiweb.ch (Bilo gde)
Opis posla:

Online rad
Izrada časopisa, kataloga, promo materijala kompanije, bilborda, flajera...
Dizajn idejnih rešenja i materijala za digitalni i štampani sadržaj
Priprema grafičkih elemenata za potrebe internet sajta
Fleksibilnost u radu

Uslovi :

Plaćanje po projektu
Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Odlično poznavanje i korišćenje Adobe paketa programa (PS, AI, InDesign)
Brzina u radu, organizacija, kreativnost, komunikativnost

Zainteresovani kandidati neophodno je da pošalju CV sa linkovima ka prethodnim radovima (Behance, Dribbble)

Prijave slati na e-mail: job@kasiweb.ch

Rok za prijave 01.06.2020.
Objavljen od 10 Mar Pogledano 1019 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju