IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

Ovaj posao je objavljen pre vise od 40 dana, mozda vise nije aktivan!

1658

pregleda

PHP Programer

od Webpro u Beograd
WEBPRO d.o.o, agencija za web development, dizajn i marketing usled povećanja obima poslovanja raspisuje konkurs za radno mesto:
PHP Developer
Opis posla:
- Razvoj internih projekata
- Razvoj projekata za potrebe turističke industrije
- Razvoj projekata za eksterne klijente
Kvalifikacije:
- PHP – više od tri godina iskustva, napredni nivo; iskustvo u radu sa PHP 5
- MySQL - 3+ godina iskustva; iskustvo u radu MySQL5
- jQuery
- XHTML/CSS/JavaScritp
- OOP (CodeIgniter PHP framework, Laravel, itd.) minimum 2 godine.
Znanja i veštine:
- Odlično znanje objektnog i proceduralnog načina programiranja
- Znanje modifikovanja koda, dodavanja novih inovativnih opcija i usavršavanje postojećih
- Organizovanost, posvećenost i poštovanje dogovorenih rokova
- Samostalnost i inicijativa u rešavanju postavljenih zadataka
Nudimo:
- Osmočasovno radno vreme u našim kancelarijama u centru Beograda
- Prijatnu i modernu radnu atmosferu
- Mogućnost napredovanja
- Saradnju sa međunarodnim kompanijama

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima,
Vašu prijavu sa biografijom pošaljite na office@webpro.rs

Hvala i pozdrav,
Objavljen od 16 Mar Pogledano 1658 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju