IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

Ovaj posao je objavljen pre vise od 40 dana, mozda vise nije aktivan!

1715

pregleda

Potrebne osobe za Technical Support

od HostJedi u Beograd
Hosting kompanija raspisuje oglas za poziciju Tehnical Support

Opis posla:
• Tehnicka podrska pisanim putem stranim koriscnicima
• Instrukcije za resavanje problema
• Saradnja sa tehnickim sektorom
• Marketinske i promotivne akcije
Uslovi:
• Odlicno poznavanje engleskog jezika
• Kompjuterska pismenost
• Pozeljno dobro poznavanje rada u Open Cartu
• Spozobnost za timski rad
• Postovanje rokova
Ostalo:
• Radno vreme od ponedeljka do subote 16h-23h
• Prijatna radna atmosfera
• Odlicni finansijski uslovi
• Mesec dana probnog rada (placeno)

Ukoliko želite da budete deo našeg tima u komunikaciji sa internacionalnim klijentima molimo vas da svoje prijave i radne biografije pošaljete elektronskim putem na email adresu: contact@hostjedi.com
Objavljen od 17 Apr Pogledano 1715 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju